Hwange Safari Lodge

***
Hwange National Park, Hwange, 5792, Zimbabwe
Boek online nu. Vanaf USD92.
Onze medewerkers zijn live beschikbaar, bel alstublieft
Bekijk alle foto's in de galerij

Boek online nu
Vanaf USD92

nachten
1 Kamer Met 2 Volwassenen Zoekcriteria wijzigen
Bekijk prijzen
Kamer
Kamer
Gratis wifi
Parkeren beschikbaar
Deze pagina e-mailen

Hwange Safari Lodge is een 3-sterren hotel gunstig gelegen in Hwange. De gasten kunnen gebruik maken van roomservice. Onze behulpzame 24-uurs receptie staat voor u klaar om u te helpen met al uw vragen.

Op zoek naar een plek om te eten? De accommodatie beschikt over ten minste één volledig uitgerust restaurant. Een vriendelijke en behulpzame conciërge staat altijd klaar om u te helpen bij eventuele vragen.

Wanneer het weer het toelaat, is het buitenzwembad ideaal om even te genieten van een moment van rust. Voor de veiligheid en uw eigen gemoedsrust, is elke kamer voorzien van een kluis.

Gratis internettoegang in alle openbare ruimtes. Reizigers vanuit alle delen van de wereld kunnen gebruik maken van het valuta wisselkantoor van het hotel. Een wasserij is aanwezig (mogelijk tegen bijkomende betaling).

De accommodatie beschikt over faciliteiten met computer- en zakelijke dienstverlening. Gasten kunnen genieten van een grote selectie van zowel alcoholische als non-alcoholische dranken in de bar/lounge van het hotel.

Bekijk meer »

Vragen & Antwoorden

Hwange Safari Lodge Kamers

Deluxe Tweepersoonsuite-Kamer
2 Tweepersoonsbed
Koffie-/theezetapparaat, Douche, TV - Televisie, Telefoon, Föhn

2 eenpersoonsbedden

Individueel gedecoreerde kamer

Internet - Gratis wifi met snelheid van 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximaal 10 toestellen)

Entertainment - 32-inch ledtelevisie met premiumzenders

Eten & Drinken - Koffiezetapparaat/waterkoker en roomservice

Slapen - Lakens van Egyptisch katoen, kussenkeuzemenu en beddengoed

Badkamer - Privébadkamer met bad, haardroger en handdoeken

Praktisch - Bureau en telefoon

  >>
Luxe Tweepersoons Suite Kamer
1 Kingsize bed
Koffie-/theezetapparaat, Douche, TV - Televisie, Telefoon, Föhn

1 kingsize bed

Individueel gedecoreerde kamer

Internet - Gratis wifi met snelheid van 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximaal 10 toestellen)

Entertainment - 32-inch ledtelevisie met premiumzenders

Eten & Drinken - Koffiezetapparaat/waterkoker en roomservice

Slapen - Lakens van Egyptisch katoen, kussenkeuzemenu en beddengoed

Badkamer - Privébadkamer met bad, haardroger en handdoeken

Praktisch - Bureau en telefoon

  >>
Luxe Tweepersoons Kamer
1 Kingsize bed
Koffie-/theezetapparaat, Douche, TV - Televisie, Telefoon, Föhn

1 kingsize bed

Individueel gedecoreerde kamer

Internet - Gratis wifi met snelheid van 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximaal 10 toestellen)

Entertainment - 32-inch ledtelevisie met premiumzenders

Eten & Drinken - Koffiezetapparaat/waterkoker en roomservice

Slapen - Lakens van Egyptisch katoen, kussenkeuzemenu en beddengoed

Badkamer - Privébadkamer met bad, haardroger en handdoeken

Praktisch - Bureau en telefoon

  >>
Executive Suitekamer
1 Kingsize bed
Koffie-/theezetapparaat, Douche, TV - Televisie, Telefoon, Föhn

1 kingsize bed

Individueel gedecoreerde kamer

Indeling - slaapkamer en woonkamer

Internet - Gratis wifi met snelheid van 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximaal 10 toestellen)

Entertainment - 32-inch ledtelevisie met premiumzenders

Eten & Drinken - Koffiezetapparaat/waterkoker en roomservice

Slapen - Lakens van Egyptisch katoen, kussenkeuzemenu en beddengoed

Badkamer - Privébadkamer met bad, haardroger en handdoeken

  >>
Deluxe Tweepersoonskamer
2 Tweepersoonsbed
Koffie-/theezetapparaat, Douche, TV - Televisie, Telefoon, Föhn

2 eenpersoonsbedden

Individueel gedecoreerde kamer

Internet - Gratis wifi met snelheid van 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximaal 10 toestellen)

Entertainment - 32-inch ledtelevisie met premiumzenders

Eten & Drinken - Koffiezetapparaat/waterkoker en roomservice

Slapen - Lakens van Egyptisch katoen, kussenkeuzemenu en beddengoed

Badkamer - Privébadkamer met bad, haardroger en handdoeken

Praktisch - Bureau en telefoon

  >>

Hwange Safari Lodge Hotel Services en Faciliteiten

WiFi gratis
Parkeren beschikbaar
Gratis WiFi
Koffie-/theezetapparaat
24-uursreceptie
Terras
Tuin
Bagageopslag
Aangewezen rookruimte
Conciërgeservice
Rolstoeltoegankelijk

Lift
Winkelen op locatie
Ontbijt beschikbaar (toeslag)
Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
Kluis bij de receptie
Rondleidingen/tickethulp
Gratis zelf parkeren
Wild spotten op locatie
Feestzaal
Rolstoeltoegankelijke spa
Rolstoeltoegankelijk zwembad
Goed verlicht pad naar de ingang

 

Hwange Safari Lodge Veelgestelde vragen

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Hwange Safari Lodge?
Gasten kunnen inchecken vanaf 14:00. Uitchecken is mogelijk tot 10:00.
Wat is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Hwange Safari Lodge?
Hwange, Zimbabwe (HWN-Hwange National Park) ligt op 5.7 mi van de accommodatie.
Wordt er roomservice aangeboden?
De gasten kunnen gebruik maken van roomservice.
Is de receptie 24 uur per dag geopend?
Onze behulpzame 24-uurs receptie staat voor u klaar om u te helpen met al uw vragen.
Zijn er restaurants in de buurt of op het terrein?
Op zoek naar een plek om te eten? De accommodatie beschikt over ten minste één volledig uitgerust restaurant.
Is er een conciërge beschikbaar bij Hwange Safari Lodge?
Een vriendelijke en behulpzame conciërge staat altijd klaar om u te helpen bij eventuele vragen.
Heeft deze accommodatie een zwembad?
Wanneer het weer het toelaat, is het buitenzwembad ideaal om even te genieten van een moment van rust.
Hebben hotelkamers kluizen?
Voor de veiligheid en uw eigen gemoedsrust, is elke kamer voorzien van een kluis.
Biedt Hwange Safari Lodge gratis wifi aan?
Gratis internettoegang in alle openbare ruimtes.
Is er een mogelijkheid om valuta te wisselen voor gasten?
Reizigers vanuit alle delen van de wereld kunnen gebruik maken van het valuta wisselkantoor van het hotel.
Zijn er wasservices beschikbaar?
Een wasserij is aanwezig (mogelijk tegen bijkomende betaling).
Heeft Hwange Safari Lodge een businesscentrum?
De accommodatie beschikt over faciliteiten met computer- en zakelijke dienstverlening.
Is er een lounge of bar bij Hwange Safari Lodge?
Gasten kunnen genieten van een grote selectie van zowel alcoholische als non-alcoholische dranken in de bar/lounge van het hotel.
Bekijk meer »

Hwange Safari Lodge op de kaart

📍 Hwange Safari Lodge
Klik om met de kaart te interageren

 

Bekijk alle foto's in de galerij
Beoordelingen
...The rooms were very spacious with comfortable beds....
Klik hier om uw mening te geven

De omgeving

    Luchthavens in de buurt van Hwange Safari Lodge

    • Hwange, Zimbabwe (HWN-Hwange National Park) - 5.70 mi

Hotels in de buurt van Hwange Safari Lodge

Victoria Falls Safari Suites offers a serene retreat just 4.7 km (2.9 mi) from the iconic Victoria Falls. Nestled within lush gardens, the property features ...
The Victoria Falls Hotel, an iconic Edwardian-style establishment dating back to 1904, offers a unique vantage point to admire the majestic Victoria Falls, just ...
Elephant Hills Resort is perched on a small hill with sweeping views of the Zambezi River, situated just 6 km (3.7 mi) from the iconic Victoria Falls Bridge. ...
Holiday Inn Bulawayo Hotel By IHG ensures a comfortable stay with its exceptional services and amenities. Guests can effortlessly stay connected with ...